In deze snelle tijd van sociale media en talloze websites lijkt de tijd ons wel eens door de vingers te glippen. Wat is er leuker dan af en toe eens terugkijken en mooie herinneringen op te halen? Nadat we onlangs op Facebook een wat oudere foto hadden geplaatst kwamen er veel reacties los.
Vandaar dat we nu beginnen met een soort fotoquiz. Je kunt er niets mee winnen, maar we hopen wel dat jullie het leuk vinden! We gaan regelmatig een foto uit het archief plaatsen en vervolgens is het de bedoeling dat jullie in de reacties (wel even inloggen via Facebook) als het ware het verhaaltje compleet maken.
Wie staat er op de foto? Met welk paard? Hoe zat dat ook al weer? Wat was het opvallende aan deze combinatie? Wat is er van terecht gekomen? Is de ruiter/amazone nog actief in de sport? Enzovoort.. Het leukste is natuurlijk als het ‘feestvarken’ ook zelf meedoet in de reacties 🙂
We beginnen in deze eerste aflevering niet zo moeilijk, althans, dat denken we 🙂
De foto is in 2000 gemaakt, in Exloo, dat geven we alvast weg. Roept u maar!
Duidelijk Paulien Alberts
Hij leeft nog steeds, is inmiddels 23 jaar en met pensioen. Heeft het tot de inter 1 gebracht maar was helaas vaak geblesseerd omdat hij niet zo zuinig op zichzelf was
Paulus met jurenco
Gea de Kleine had het als eerste goed, het is inderdaad Paulien Alberts met Jurenco. Wat weten jullie nog over deze combinatie?
Welk paard ??
Welk paard ??
Paulien Alberts
paulien albers
Volgens mij is dat Paulien Alberts