Willem Greve heeft zich met de derde plaats in de wereldbekerwedstrijd in Bordeaux zeker geplaatst voor de finale begin april in Basel. Greve won vorige maand al in Leipzig met de Highway TN N.O.P. In de Franse havenstad zadelde Greve Grandorado TN N.O.P.
Martin Fuchs werd winnaar in Bordeaux. De Zwitserse topruiter bleek niet te kloppen met zijn Connor Jei. Plaats twee was voor Pieter Devos met Casual DV. Greve werd dus derde.
Greve: ,,Grandorado sprong ongelooflijk goed in de eerste ronde, ongelooflijk!”, vertelt Greve. “Er hadden zich twaalf combinaties geplaatst voor de barrage. Daarin moest ik als eerste starten. Ik heb niet het laatste risico genomen en had geluk dat er maar drie dubbel foutloos waren. Grandorado sprong in de barrage super. Ik hoopte dat ik de top vijf zou halen. Als ik lager was geëindigd dat moet het in de volgende wedstrijd in Gothenburg echt gebeuren om me te plaatsen voor de finale. Nu lijkt het aardig zeker te zijn.”
Kim Emmen verdiende 9 punten met de achtste plaats met haar schimmel Imagine in Bordeaux. In de tussenstand staat de amazone op plaats 19. Daarmee is ook Emmen dicht in de buurt van een startbewijs voor de finale.
Stegen.net deelt vanaf nu ook berichten via WhatsApp. Je bent dan nog sneller op de hoogte van updates.
Volg het kanaal paardennieuws op WhatsApp: klik hier
Volg ons via Telegram: https://t.me/paardennieuws
+ Er zijn geen reacties
Voeg je reactie toe