Edwin van der Graaf wint bij de vier­spannen tijdens men­wed­strijd Exloo

Share
  • 30 maart 2025 19:43

door: redactie, 30 maart 2025 19:43
📌 Exloo
stegen.net

De samengestelde men­wed­strijd in Exloo is bij de vier­spannen gewon­nen door Edwin van der Graaf. Stan van Eijk zege­vierde bij de twee­spannen en Ingmar Vene­man was de beste bij de para­menners.

Bij de vierspannen was de concurrentie bij het laatste onderdeel, het kegeltjes rijden, al niet zo groot meer. IJsbrand Chardon, leider in het klassement na de dressuur en marathon, kwam niet meer aan de start. En Harry Streutker, Sam Gees en Robert Wilkinson waren ook vroegtijdig uit de strijd.

Edwin van der Graaf menwedstrijd Exloo
Edwin van der Graaf en zijn winnende vierspan in de waterbak.
  Steven Stegen

Het winderige parcours bleek voor alle rijders best uitdagend en geen enkel vierspan liet alle kogels liggen. Toch was de eindzege van Edwin van der Graaf overtuigend. Met een totaal van 167,85 strafpunten hield de Nederlander de Fransman Anthony Hordé achter zich.

Klinkende overwinning Veneman

Bij de paramenners behaalde Ingmar Veneman een klinkende overwinning. De menster uit 2e Exloërmond kwam na haar operatie aan haar schouder uitstekend voor de dag. Met 147,92 strafpunten liet ze Jacques Poppen uit Froombosch (162,73) ruimschoots achter zich.

Stan van Eijk won met minimale voorsprong bij de tweespannen, net voor Erik Evers. Bij de enkelspannen was de Fransman Tony Ecalle de beste, gevolgd door Pieter Karelse en Christiaan Provoost.

Marijke Hamming met haar winnende pony’s.
  Wilco van Driessen

Bij de vierspannen pony’s eiste Marijke Hamming met enorme voorsprong de eerste prijs op. Rowan Timmer pakte de eerste plaats bij de tweespannen pony’s.


Stegen.net deelt vanaf nu ook berichten via WhatsApp. Je bent dan nog sneller op de hoogte van updates. 

‎Volg het kanaal paardennieuws op WhatsApp: klik hier

Volg ons via Telegram: https://t.me/paardennieuws