Marriët Smit-Hoek­stra opent sterk op Jumping Tolbert

Share
  • 21 maart 2025 12:03

door: redactie, 21 maart 2025 12:03
📌 Tolbert
stegen.net

Marriët-Smit-Hoek­stra won donder­dag bij Jumping Tol­bert het 1.40 twee fasen. In een sterk deel­nemers­veld was ze de beste met haar paard Nibbit. Ook Jur Vrie­ling (derde en vijfde) acteerde sterk.

Jumping Tolbert trekt deze dagen een prachtig deelnemersveld naar de HJC-manege. Dat Smit-Hoekstra zich op deze locatie als een vis in het water voelt weten we al langer. De Friese amazone behaalde er al talloze successen.

In het 1.40 twee fasen speciaal moest ze er stevig tegenaan, want de concurrentie was niet mals. Toch wist Marriët Smit-Hoekstra een overtuigende overwinning te behalen met de7-jarige ruin Nibbit (v. Highway TN). Ze hield Angelique Hoorn met de goed springende Maximus Quantum Leap  ruim achter zich.

Jur Vrieling, vorig jaar winnaar van de Grote Prijs, kwam eveneens sterk voor de dag. Hij werd niet alleen derde in het zadel van Mcallister VDL, maar stuurde daarnaast Kelton VDL naar een uitstekende vijfde plaats. Op plaats vier maakte Lars Schröder de top vijf compleet met EIC Ambiance du Seigneur.


Stegen.net deelt vanaf nu ook berichten via WhatsApp. Je bent dan nog sneller op de hoogte van updates. 

‎Volg het kanaal paardennieuws op WhatsApp: klik hier

Volg ons via Telegram: https://t.me/paardennieuws